Schwarzkopf GLEM vital kofeinski Hair Booster Tonic, 200 ml

Ciljna nega lasnih korenin in zaščita pred izpadanjem las

€ 5,12 € 5,69 -10%

(€ 25,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za močne lase
  • s kofeinom in pantenolom
  • za poživljajočo nego lasišča pri koreninah

Pogosto naročeno skupaj z Alpecin Kofeinski šampon C1 za več las, 250 ml

Schwarzkopf GLEM vital kofeinski Hair Booster Tonic, 200 ml € 5,12 (€ 25,60 / l)
Alpecin Kofeinski šampon C1 za več las, 250 ml € 8,23 (€ 32,92 / l)
Skupna cena: € 13,35
Opis

GLEM vital kofeinski Hair Booster Tonic znamke Schwarzkopf je tonik za lase, ki prispeva k močnejšemu in negovanemu videzu las od korenin do konic.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za močnejši videz las: Prispeva k močnejšemu in negovanemu videzu las od korenin do konic.
  • Negovalna formula: Vsebuje kofein in pantenol za nego las in lasišča.
  • Ciljna nega: Primeren za redno nego lasišča in las pri koreninah.

Št. izd.: MUE-2975992
Vsebina: 200 ml
EAN: 9000101737387
Št.-Proizvajalca: 2975992
Blagovne znamke: Schwarzkopf
Tip las: izpadajoči lasje
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Nemčija, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Schwarzkopf GLEM vital kofeinski Hair Booster Tonic