Schwarzkopf Professional BLONDME Bleach & Tone, Matt Additive (60 ml)

Hladni blond odtenki v enem samem, preprostem koraku

€ 11,44 € 12,79 -11%

(€ 190,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: Matt Additive

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • beljenje in barvanje v enem
  • nevtralizira tople podtone
  • do 100% prekrivanje z belo barvo

Pogosto naročeno skupaj z Schwarzkopf Professional Strait Therapy Post Balm Treatment, 500 ml

Schwarzkopf Professional BLONDME Bleach & Tone, Matt Additive (60 ml) € 11,44 (€ 190,67 / l)
Schwarzkopf Professional Strait Therapy Post Balm Treatment, 500 ml € 19,86 (€ 39,72 / l)
Skupna cena: € 31,30
Opis

Želite posvetliti lase in hkrati doseči hladne tone las? BLONDME Bleach & Tone je popoln dodatek, ki omogoča ta postopek v enem samem koraku v kombinaciji z belilnimi praški BLONDME.

Ta izdelek je bil razvit za nevtralizacijo toplih tonov v laseh in ustvarjanje popolne podlage za dolgotrajno barvo las. Izdelek je idealen, če imate temno rjavo ali svetlejšo osnovo in si želite hladnih blond tonov. Zahvaljujoč prilagodljivim razmerjem mešanja lahko prilagodite svoje učinke toniranja. Poleg tega zagotavlja prekrivanje sivih las do 100 %.

Nasveti za uporabo:

  • Prosimo, upoštevajte navodila za uporabo in varnostna navodila v navodilih za uporabo.
  • Vedno zmešajte vse tri komponente skupaj – BLONDME Bleach & Tone + BLONDME belilni prašek + BLONDME Premium Developer.
  • Razmerje mešanja: odvisno od obstoječe globine barve.
  • Za maksimalno posvetlitev enakomerno in obilno nanesite na suhe, neumite lase.
  • Primerno za uporabo s stikom z lasiščem in brez njega.

Opombe:

  • Za uporabo potrebujete enega od belilnih praškov BLONDME, kot je BLONDME Premium Lightener 9+.
  • Ne uporabljajte na svetlo blond ali predhodno pobeljenih laseh.
  • Ne nanašajte na občutljive lase in/ali občutljivo, poškodovano ali razdraženo lasišče.
Št. izd.: HEN-3050660
Vsebina: 60 ml
EAN: 4045787926521
Št.-Proizvajalca: 3050660
Blagovne znamke: Schwarzkopf Professional
Linije izdelkov: BlondMe
Barve za lase: Blond
Obstojnost barve: trajno
Tip las: vsi tipi las
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Ceteareth-20, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Phenoxyethanol, Steareth-100, Glyceryl Stearate, Parfum, Potassium Phosphate, Tetrabromophenol Blue, Glycine, Arginin, Lysine Hci, Succinic Acid, Ethanolamine, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Potassium Hydroxide, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Acid Red 92, Geraniol, Hc Yellow No. 2

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki

Previdnostni stavki:

  • EUH 210 - Varnosti list na voljo na zahtevo.
Barve za lase – pomembne informacije in opozorila
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40589, Düsseldorf, Nemčija, www.henkel.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Schwarzkopf Professional BLONDME Bleach & Tone

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder