Savoderm med Frische Deo Roll-on za občutljivo kožo, 50 ml

Zanesljiva zaščita za svežino in nežna nega

Novosti!

€ 4,19

(€ 83,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • nežen svež vonj
  • 24-urna zaščita pred telesnim vonjem

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Savoderm med Frische Deo Roll-on za občutljivo kožo, 50 ml € 4,19 (€ 83,80 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 10,58
Opis

med Frische Deo Roll-on za občutljivo kožo znamke Savoderm zanesljivo ščiti pred neprijetnim telesnim vonjem. Negovalna formula s provitaminom B5 in morskimi minerali neguje kožo.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej razvit za potrebe občutljive kože.
  • 24-urna zaščita: Zanesljivo ščiti pred neprijetnim telesnim vonjem.
  • Negovalna formula: Vsebuje provitamin B5 za nego kože.
  • Dodatna nega: Morski minerali negujejo kožo.
  • Svež vonj: Pušča nežen, svež vonj.

Št. izd.: MUE-4534571
Vsebina: 50 ml
EAN: 9005356019783
Št.-Proizvajalca: 4534571
Blagovne znamke: Savoderm
Uporaba: Dezodorant roll-on z nežnim pritiskom enakomerno povaljajte po celotni pazduhi. Pustite, da se popolnoma posuši, preden pride v stik z oblačili. Ne uporabljajte na razdraženi koži.
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm med Frische Deo Roll-on za občutljivo kožo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder