Savoderm Izjemno nežen losjon za umivanje, 250 ml

Nežno čiščenje telesa za naravno ravnovesje kože

Novosti!

€ 4,29

(€ 17,16 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • posebej nežno čiščenje brez draženja
  • primerno za pogosto umivanje

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Savoderm Izjemno nežen losjon za umivanje, 250 ml € 4,29 (€ 17,16 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 7,48
Opis

Izjemno nežen losjon za umivanje znamke Savoderm je sindet za čiščenje telesa, posebej razvit za občutljivo kožo. Kožo čisti posebej nežno, brez draženja, ter pomaga ohranjati njeno naravno ravnovesje tudi pri pogostem umivanju.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej prilagojen potrebam občutljivih tipov kože.
  • Nežno čiščenje: Kožo čisti posebej nežno in brez draženja.
  • Za pogosto umivanje: Primeren za redno uporabo in pomaga ohranjati naravno ravnovesje kože.

Št. izd.: MUE-4534598
Vsebina: 250 ml
EAN: 9005356027009
Št.-Proizvajalca: 4534598
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: občutljiva koža
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Citric Acid, C12-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, Panthenol, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm Izjemno nežen losjon za umivanje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder