Roberto Cavalli Just Cavalli for her toaletna voda, 30 ml

Čutna dišavna kompozicija z dolgotrajno toplino

Novosti!

€ 19,99

(€ 666,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • kremasto-cvetlična dišavna kompozicija
  • s tahitijsko tiare in palisandrovim lesom

Pogosto naročeno skupaj z LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

Roberto Cavalli Just Cavalli for her toaletna voda, 30 ml € 19,99 (€ 666,33 / l)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,49 (€ 84,90 / l)
Skupna cena: € 28,48
Opis

Just Cavalli for her toaletna voda znamke Roberto Cavalli je kremasto-cvetlična ženska dišavna kompozicija, ki izžareva dolgotrajno toplino.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za ženske: Posebej razvita dišavna kompozicija za ženske.
  • Kremasto-cvetlična dišava: Navduši s harmonično dišavno noto.
  • Eksotična srčna nota: Vsebuje dišavno noto tahitijskega cveta tiaré.
  • Topla osnovna nota: Zaokrožena je z akordom palisandrovega lesa za dolgotrajno toplino.

Št. izd.: MUE-JRC04003
Vsebina: 30 ml
EAN: 8052464896912
Št.-Proizvajalca: JRC04003
Blagovne znamke: Roberto Cavalli
Pravne informacije
Proizvajalec: NOBILIS Group GmbH, Rheingaustraße 32, 65201, Wiesbaden, Nemčija, www.nobilis-group.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Just Cavalli for her toaletna voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder