Proraso Milo za britje, 150 ml

Prijeten občutek na koži in nežno britje obraza

Novosti!

€ 4,99

(€ 33,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno mokro britje
  • z evkaliptusovim oljem in mentolom
  • gosta in kremasta pena

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Proraso Milo za britje, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 11,38
Opis

Milo za britje znamke Proraso je milo za vsakodnevno mokro britje obraza v lončku, ki kožo in brado optimalno pripravi na britje. Formula poskrbi za prijeten občutek na koži ter omogoča nežno in temeljito britje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Kremasta pena: Z vlažnim čopičem za britje ga zlahka spenite v gosto peno.
  • Osvežilna formula: Vsebuje evkaliptusovo olje in mentol ter daje občutek svežine.
  • Klasičen vonj: Ponuja klasičen vonj za vsakodnevno uporabo.

Št. izd.: MUE-400620
Vsebina: 150 ml
EAN: 8004395001149
Št.-Proizvajalca: 400620
Blagovne znamke: Proraso
Uporaba: Kožo najprej navlažite z vodo. Nato nanesite majhno količino izdelka na kožo. Po britju temeljito sperite ostanke.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Proraso Milo za britje