PRIMAVERA Piling za prhanje Forest Walk, 200 ml

Izboljša videz kože

€ 14,99

(€ 74,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • nežen nanos
  • zeliščna aroma

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Losjon za telo "Občutki sreče", 200 ml

PRIMAVERA Piling za prhanje Forest Walk, 200 ml € 14,99 (€ 74,95 / l)
PRIMAVERA Losjon za telo "Občutki sreče", 200 ml € 19,99 (€ 99,95 / l)
Skupna cena: € 34,98
Opis

Ta revitalizirajoči piling za prhanje nežno odstrani odmrle kožne celice z uporabo naravnih kroglic jojobinega voska, fino mletih granul oljčnih jedrc in nežnih sladkornih kristalov. Čudovito blaga sestava z bio vodo hamamelisa in bio izvlečkom rožmarina podpira revitalizacijo kože in jo nagrajuje s prijetno gladkim občutkom. Močna, čista dišava zagotavlja poživljajočo svežino.

Uporaba: Vmasirajte v vlažno kožo in nato dobro sperite.

Št. izd.: XEC-PRIM-26960
Vsebina: 200 ml
EAN: 4086900269606
Št.-Proizvajalca: 26960
Blagovne znamke: PRIMAVERA
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: sveže, lesne, borovci
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue, Leaping Bunny
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte piling v vlažno kožo. Posebno pozornost namenite zelo suhim predelom, kot so komolci in pete. Nato previdno sperite. To lepotno rutino izvajajte največ 1-2 krat na teden.
Sestavine (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Hydrogenated Jojoba Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Betaine, Prunus Armeiaca (Apricot) Seed Powder, Parfum[1], Alcohol[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene[2], Linalool[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Citronellol[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Geraniol[2], CI 75810

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Piling za prhanje Forest Walk

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder