PRIMAVERA Krema za roke "Občutki sreče", 50 ml

Poživljajoča nega s sončnim vonjem limone in tonka semen

€ 10,35 € 10,99 -6%

(€ 207,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • zaščitne lastnosti
  • lahka tekstura

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Losjon za telo "Občutki sreče", 200 ml

PRIMAVERA Krema za roke "Občutki sreče", 50 ml € 10,35 (€ 207,00 / l)
PRIMAVERA Losjon za telo "Občutki sreče", 200 ml € 19,99 (€ 99,95 / l)
Skupna cena: € 30,34
Opis

Formula te kreme za roke vsebuje odlična bio olja semen konoplje, cupuacu in jojobe ter tako nudi zaščitne lastnosti. Njena lahka tekstura se hitro vpije v kožo in vas ovije v aktivacijski vonj bio limone in bio tonka semen.

Uporaba: Vmasirajte v roke.

Št. izd.: XEC-PRIM-26840
Vsebina: 50 ml
EAN: 4086900268401
Št.-Proizvajalca: 26840
Blagovne znamke: PRIMAVERA
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: vanilija, citrusne
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue, Leaping Bunny
Uporaba: Kremo nežno vmasirajte v suhe in čiste roke. Po potrebi nanos ponovite večkrat na dan.
Sestavine (INCI)

Aqua, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Polyglyceryl-3 Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Sodium Stearoyl Lactylate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Parfum[2], Dipteryx Odorata Seed Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Rose Flower Oil/Extract[1], Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Cera Alba (Beeswax)[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Santalol[2], Beta-Caryophyllene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Krema za roke "Občutki sreče"