PRIMAVERA Bio ognjičevo olje, 100 ml

Hranljiv oljni izvleček iz bio cvetov ognjiča

€ 14,31 € 15,99 -11%

(€ 143,10 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • ima zaščitne lastnosti
  • tudi za zunanji intimni predel

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Piling za prhanje Forest Walk, 200 ml

PRIMAVERA Bio ognjičevo olje, 100 ml € 14,31 (€ 143,10 / l)
PRIMAVERA Piling za prhanje Forest Walk, 200 ml € 13,41 (€ 67,05 / l)
Skupna cena: € 27,72
Opis

Ta oljni macerat iz bio ognjičevih cvetov deluje zaščitno, hranilno in obdajajoče. Idealno je za občutljivo, razdraženo in pordelo kožo, kakor tudi zunanjo uporabo na intimnem predelu.

Uporaba: Vmasirajte v vlažno kožo in razdražene predele kože.

Št. izd.: XEC-PRIM-74354
Vsebina: 100 ml
EAN: 4086900743540
Št.-Proizvajalca: 74354
Blagovne znamke: PRIMAVERA
Tip kože: občutljiva koža
Dišavne note: ognjič
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue, Leaping Bunny
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.
Sestavine (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave

Vsebuje izvleček rožmarina za stabilizacijo

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Bio ognjičevo olje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder