PHYTORELAX LABORATOIRES Aloe Dermo Oil, 100 ml

Za izboljšan videz strij in neenakomernega tena kože

€ 10,40 € 10,99 -5%

(€ 104,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za obraz in telo
  • neguje suho kožo
  • pomaga ohranjati mehkobo in prožnost kože

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATOIRES 31 Herbs Oil Body Scrub, 500 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Aloe Dermo Oil, 100 ml € 10,40 (€ 104,00 / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES 31 Herbs Oil Body Scrub, 500 ml € 24,99 (€ 49,98 / l)
Skupna cena: € 35,39
Opis

Aloe Dermo Oil znamke PHYTORELAX LABORATORIES je olje za obraz in telo, ki se hitro vpije in pomaga izboljšati videz kože. Neguje suho kožo ter pomaga ohranjati njeno mehkobo in prožnost. Ob redni uporabi pomaga izboljšati videz brazgotin, strij in neenakomernega tena kože ter ublažiti videz znakov staranja.

Št. izd.: HAR-6012587
Vsebina: 100 ml
EAN: 8030976012587
Št.-Proizvajalca: 6012587
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip kože: za vsak tip kože
Brez: mineralnih olj, parabenov, silikonov, sintetičnih barvil, SLES (natrijevega lavril eter sulfata)
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.
Sestavine (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isoamyl Laurate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Orbignya Oleifera Oil, Aloe Barbadensis Leaf, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES Aloe Dermo Oil

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder