PHYTORELAX LABORATOIRES 31 Herbs Oil Body Scrub, 500 ml

Za uporabo na suhi ali vlažni koži

€ 24,99

(€ 49,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s solmi Mrtvega morja
  • nežno odstranjuje odmrle kožne celice in osveži

Pogosto naročeno skupaj z Dove Body Love losjon za telo s karitejevim maslom in vanilijo, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES 31 Herbs Oil Body Scrub, 500 ml € 24,99 (€ 49,98 / l)
Dove Body Love losjon za telo s karitejevim maslom in vanilijo, 400 ml € 5,39 (€ 13,48 / l)
Skupna cena: € 30,38
Opis

31 Herbs Oil Body Scrub znamke PHYTORELAX LABORATORIES vsebuje soli Mrtvega morja, eterična olja in izvlečke 31 rastlin. Formula s 100 % sestavin naravnega izvora odstranjuje odmrle kožne celice in gladi kožo ter jo naredi svežo in mehko. Primeren je za vse tipe kože, tudi za kožo, ki je videti pusta ali utrujena.

Uporaba:

  • Pred vsako uporabo s priloženo lopatico zmešajte sol z oljnim delom.
  • Za intenzivnejši piling nanesite na suho kožo, za nežnejši učinek pa na vlažno kožo.
  • Masirajte s krožnimi gibi od spodaj navzgor in sperite z mlačno vodo brez uporabe gela za prhanje. Priporočljiva je uporaba enkrat ali dvakrat tedensko.

Opombe:

  • Olja v pilingu lahko povzročijo spolzkost površin prhe in kopalne kadi.
  • Ne uporabljajte na poškodovani ali razdraženi koži.
  • Hranite zunaj dosega otrok.
Št. izd.: HAR-6027307
Vsebina: 500 ml
EAN: 8030976027307
Št.-Proizvajalca: 6027307
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Tip kože: za vsak tip kože
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte piling v vlažno kožo. Posebno pozornost namenite zelo suhim predelom, kot so komolci in pete. Nato previdno sperite. To lepotno rutino izvajajte največ 1-2 krat na teden.
Sestavine (INCI)

Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Mentha Piperita Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil, Menthol, Limonene, Melaleuca Leucadendron Leaf Oil, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil, Pinene, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Terpineol, Lavandula Oil/Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Camphor, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Linalyl Acetate, Linalool, Illicium Verum (Anise) Fruit/Seed Oil, Pinus Sylvestris (Pine) Leaf Oil, Anethole, Beta-Caryophyllene, Tocopherol (Vitamin E), Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Alpha-Terpinene, Terpinolene, Citrus Paradisi Peel Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil, Zinziber Officinalis Root Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Citral, Cinnamomum Cassia Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Oil, Cinnamal, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Medica Vulgaris (Zitronatzitrone) Peel Oil, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Equisetum Arvense Extract[1], Geraniol, Geranyl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Citrus Aurantium Peel Oil, Hypericum Perforatum Extract[1], Eugenol, Citronellol, Amyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Hexamethylindanopyran, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Carvone, Benzylbenzoat, Farnesol

  1. iz ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES 31 Herbs Oil Body Scrub

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder