PHYTORELAX LABORATOIRES After Shave Cream For The Scalp, 75 ml

Pomaga preprečevati občutek suhosti in luščenje kože po britju

€ 9,85 € 10,99 -10%

(€ 131,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za lasišče po britju
  • se hitro vpije
  • vlaži brez mastnega občutka

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES After Shave Cream For The Scalp, 75 ml € 9,85 (€ 131,33 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 5,71 (€ 76,13 / l)
Skupna cena: € 15,56
Opis

After Shave Cream For The Scalp znamke PHYTORELAX LABORATORIES je namenjena prijetnemu občutku kože po britju. Hitro se vpije, ne da bi mastila kožo ali puščala sijoč videz. Vlaži lasišče ter pomaga ublažiti občutek suhosti in luščenja, kožo pa naredi mehko in negovano.

Uporaba:

  • Majhno količino izdelka nanesite na lasišče in masirajte, dokler se popolnoma ne vpije.
  • Ne izpirajte.
Št. izd.: HAR-6012631
Vsebina: 75 ml
EAN: 8030976012631
Št.-Proizvajalca: 6012631
Blagovne znamke: PHYTORELAX LABORATOIRES
Lastnosti izdelka: vegansko
Sestavine (INCI)

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Allantoin, Glycerin, Glucose, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Sorbit, Sodium Glutamate, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate/Acrylamide Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Eugenol, Tocopherol (Vitamin E), Urea, Geraniol, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Linalool, Cinnamal, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Glycine, Hydrolized Wheat Protein, Sodium Pca, Limonene, Citronellal, Cumarin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATOIRES After Shave Cream For The Scalp

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder