Pflanzenkosmetik von Müller Gel Aloe Vera , 200 ml

Idealno po britju ali sončenju

€ 7,99

(€ 39,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za suho kožo
  • pomirja, hladi in regenerira
  • 97% čisti sok listov

Pogosto naročeno skupaj z The Body Shop Body Lotion Moringa, 200 ml

Pflanzenkosmetik von Müller Gel Aloe Vera , 200 ml € 7,99 (€ 39,95 / l)
The Body Shop Body Lotion Moringa, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / l)
Skupna cena: € 26,08
Opis

Pomirjujoč in obnavljajoč gel aloe vere Pflanzenkosmetik von Müller vašo kožo ohladi in osveži v samo nekaj sekundah. Gel je še posebej prijeten in pomaga izboljšati počutje kože, še posebej po britju ali po intenzivnem sončenju. Zagotavlja tudi dovolj vlage za suho kožo. Tako dobite popolnoma nahranjeno in osveženo polt.

Gel vsebuje več kot 97 % čistega soka listov.

Št. izd.: MUE-588149
Vsebina: 200 ml
EAN: 4053776025124
Št.-Proizvajalca: 588149
Blagovne znamke: Pflanzenkosmetik von Müller
Tip kože: suha koža
Lastnosti izdelka: vegansko
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.
Sestavine (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Parfum, Sodium Hydroxyde

Pravne informacije
Proizvajalec: Abtswinder Naturheilmittel GmbH & Co. KG, Gewürzstraße 1-3, 97355, Abtswind, Nemčija, www.abtswinder.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pflanzenkosmetik von Müller Gel Aloe Vera

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder