Oyess Balzam za ustnice z malino, 4,80 g

Prijeten občutek in gladka nega vaših ustnic

Novosti!

€ 2,99

(€ 622,92 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 4,80 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in občutljivo kožo
  • gladek nanos in vonj maline
  • brez mineralnih olj

Pogosto naročeno skupaj z Blistex Classic Lip Protector stik za ustnice, 4,20 g

Oyess Balzam za ustnice z malino, 4,80 g € 2,99 (€ 622,92 / kg)
Blistex Classic Lip Protector stik za ustnice, 4,20 g € 1,99 (€ 473,81 / kg)
Skupna cena: € 4,98
Opis

Balzam za ustnice z malino znamke Oyess je neobarvan balzam, primeren za vse tipe kože in tudi občutljivo kožo. Podpira negovan videz in na ustnicah pusti prijeten občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna olja: formula z bio oljem malinovih semen, bio kokosovim oljem, bio repičnim oljem iz Evrope, sončničnim voskom in rastlinskim vitaminom E.
  • Brez mineralnih olj: formula ne vsebuje mineralnih olj in temelji na sestavinah iz nadzorovane ekološke pridelave.
  • Preprosta uporaba: gladko se nanaša in ima nežen vonj po malinah.

Št. izd.: MUE-10114101
Vsebina: 4,80 g
EAN: 4270001845573
Št.-Proizvajalca: 10114101
Blagovne znamke: Oyess
Tip kože: občutljiva koža

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Oyess Balzam za ustnice z malino