OGX thick & full + biotin & collagen SHAMPOO 385 ml, 385 ml

Vidno polnejši videz in optično več volumna

Novosti!

€ 8,49

(€ 22,05 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 385 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z biotinom in kolagenom
  • brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

OGX thick & full + biotin & collagen SHAMPOO 385 ml, 385 ml € 8,49 (€ 22,05 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 22,48
Opis

thick & full + biotin & collagen SHAMPOO 385 ml znamke OGX lasem podari polnejši in bolj voluminozen videz. Formula z izbranimi sestavinami je primerna za vsakodnevno umivanje vseh tipov las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vidno več volumna: lasem podari polnejši videz.
  • Sestavine z učinkom: obdajo lase ter po uporabi poskrbijo za optično večjo polnost in bolj oprijemljiv občutek.
  • Formula z izbranimi sestavinami: vsebuje biotin (vitamin B7) in kolagen ter ne vsebuje sulfatnih površinsko aktivnih snovi.
  • Za vsakodnevno nego: primeren za vse tipe las.

Št. izd.: MUE-904831
Vsebina: 385 ml
EAN: 3574661800202
Št.-Proizvajalca: 904831
Blagovne znamke: OGX
Tip las: tanki lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX thick & full + biotin & collagen SHAMPOO 385 ml