OGX renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil olje za lase, 100 ml

Svilnato mehak občutek las in zaščita pred poškodbami zaradi toplote

Novosti!

€ 8,99

(€ 89,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z dragocenim arganovim oljem
  • mehak in sijoč zaključek

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil olje za lase, 100 ml € 8,99 (€ 89,90 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,78
Opis

renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil olje za lase znamke OGX je nega za vse tipe las, ki poskrbi za gladek in sijoč zaključek. Formula z maroškim arganovim oljem lasem podari svilnato mehak občutek, se hitro vpije in jih ne obteži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe las: primerno za uporabo pri vseh tipih las.
  • Negovalna formula: vsebuje maroško arganovo olje za svilnato mehak občutek las.
  • Sijoč zaključek: lasem podari gladek, negovan videz brez obtežitve.
  • Zaščitne lastnosti: pomaga zaščititi lase pred obremenitvami zaradi toplotnega oblikovanja in UV-žarkov.

Navodilo za uporabo: Nekaj kapljic podrgnite med dlanmi in enakomerno vtrite v z brisačo osušene lase vse do konic. Pri tankih laseh nanesite le na konice in se izognite lasišču.


Št. izd.: MUE-27236
Vsebina: 100 ml
EAN: 3574661563312
Št.-Proizvajalca: 27236
Blagovne znamke: OGX
Uporaba: Na konice prstov nanesite olje za lase in potegnite skozi posamezne pramene las. Namesto prstov lahko uporabite tudi lesen glavnik.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil olje za lase

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder