Odol White + zobna pasta, 75 ml

Temeljito čiščenje zob in zaščita pred kariesom

Novosti!

€ 3,29

(€ 43,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno ustno higieno
  • nežno do zobne sklenine
  • zaščita pred kariesom in obarvanjem

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol White + zobna pasta, 75 ml € 3,29 (€ 43,87 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,78
Opis

White + zobna pasta znamke Odol zagotavlja 3-in-1 zaščito za vsakodnevno ustno higieno ter poskrbi za čist in negovan občutek v ustih.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Čiščenje in zobna sklenina: Čisti zobne površine in je pri tem nežna do zobne sklenine.
  • Zaščita pred kariesom: Ob ščetkanju dvakrat dnevno podpira zaščito pred kariesom.
  • Sijoči zobje: Prispeva k odstranjevanju obarvanj in podpira naravno belino zob.
  • Celovita nega: Neguje dlesni in poskrbi za svež zadah.

Št. izd.: MUE-60000000206084
Vsebina: 75 ml
EAN: 5054563207111
Št.-Proizvajalca: 60000000206084
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Peg-6, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Alumina, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Sodium Hydroxyde, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol White + zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder