Odol Senses Eukalyptus zobna pasta, 75 ml

Temeljito čiščenje zob in svež dah za vsak dan

Novosti!

€ 3,99

(€ 53,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno ustno higieno
  • z evkaliptusom, limeto in meto
  • 3-v-1 zaščita z natrijevim fluoridom

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Senses Eukalyptus zobna pasta, 75 ml € 3,99 (€ 53,20 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 11,48
Opis

Senses Eukalyptus zobna pasta znamke Odol je primerna za vsakodnevno ustno higieno ter poskrbi za temeljito čiščenje zob in svež občutek v ustih.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Celovita zaščita: Zagotavlja 3in1 zaščito zob.
  • Zaščita pred kariesom: Vsebuje natrijev fluorid za preprečevanje kariesa.
  • Osvežujoč okus: Z okusom evkaliptusa, limete in mete.
  • Nega dlesni: Ob redni uporabi podpira ohranjanje zdravih dlesni.
  • Krepitev zob: Krepi zobe in čisti zobne površine.

Št. izd.: MUE-60000000206276
Vsebina: 75 ml
EAN: 5054563209115
Št.-Proizvajalca: 60000000206276
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Peg-6, Sodium Fluoride[1], Alumina, Sodium Saccharin, Carrageenan, Limonene, Citral, CI 77492, CI 74260, CI 74160

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Senses Eukalyptus zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder