Odol Original zobna pasta, 125 ml

Zaščita in nega zob ter dlesni za vsak dan

Novosti!

€ 2,79

(€ 22,32 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 125 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vso družino
  • osvežujoč okus mete
  • s fluoridom in 3-v-1 zaščito

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Original zobna pasta, 125 ml € 2,79 (€ 22,32 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,28
Opis

Original zobna pasta znamke Odol je zobna pasta za vsakodnevno uporabo, ki zagotavlja zanesljivo 3-in-1 zaščito za vso družino. Poskrbi za občutek čistosti v ustih in pusti prijeten okus mete.

Vse prednosti na enem mestu:

  • 3-in-1 zaščita: Krepi zobno sklenino, neguje dlesni in poskrbi za svež zadah.
  • Remineralizacija: Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F-) za podporo zobni sklenini.
  • Zaščita pred sladkornimi kislinami: Ob uporabi dvakrat dnevno tvori zaščito pred napadi sladkornih kislin.
  • Za vso družino: Idealna za vsakodnevno rutino nege zob.

Št. izd.: MUE-60000000214786
Vsebina: 125 ml
EAN: 5054563299017
Št.-Proizvajalca: 60000000214786
Blagovne znamke: Odol
Opozorila: Za otroke, mlajše od 6 let: Uporabite količino zobne paste v velikosti graha. Da preprečite prekomerno zaužitje izdelka, nadzorujte ščetkanje. Če zaužijete preveč fluorida, se posvetujte z zobozdravnikom ali zdravnikom.
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Peg-6, Sodium Fluoride[1], Carrageenan, Alumina, Sodium Saccharin, Limonene, Menthol, Carvone, Anethole, Pinene, Eucalyptus Globulus Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Beta-Caryophyllene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Original zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder