Odol Milchzahn zobna pasta, 50 ml

Nežna nega in zaščita prvih zob

Novosti!

€ 3,49

(€ 69,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za otroke od 0 do 6 let
  • nežno in temeljito čiščenje
  • s 1000 ppm fluorida

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Milchzahn zobna pasta, 50 ml € 3,49 (€ 69,80 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,98
Opis

Milchzahn zobna pasta znamke Odol je bila posebej razvita za nego prvih zob otrok, starih od 0 do 6 let. Blaga formula podpira vsakodnevno ustno higieno ter občutljive mlečne zobe očisti nežno in temeljito.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za prve zobe: Posebej prilagojena potrebam mlečnih zob otrok od 0 do 6 let.
  • S fluoridom: Vsebuje 1000 ppm fluorida za podporo zaščiti pred kariesom.
  • Blago čiščenje: Občutljive mlečne zobe očisti nežno in temeljito brez umetnih arom.
  • Strokovno znanje: Razvita v sodelovanju s strokovnjaki za zobe kot podpora vsakodnevni ustni negi.
  • Otrokom prilagojen Design: Motivacijski PAW Patrol Design pomaga pri vzpostavljanju pozitivne rutine ščetkanja.

Št. izd.: MUE-60000000204363
Vsebina: 50 ml
EAN: 5054563193445
Št.-Proizvajalca: 60000000204363
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Xanthan Gum, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Fluoride[1], Steviolglycoside, CI 74160, CI 74260

  1. natrijev fluorid 1000 ppm F
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Milchzahn zobna pasta