Odol Junior zobna pasta, 75 ml

Zanesljiva zaščita in nega med menjavo zob

Novosti!

€ 3,49

(€ 46,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za otroke od 6 do 13 let
  • za mlečne in nove stalne zobe
  • brez umetnih arom

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Junior zobna pasta, 75 ml € 3,49 (€ 46,53 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,98
Opis

Junior zobna pasta znamke Odol je zobna pasta za otroke od 6 do 13 let, ki podpira vsakodnevno ustno higieno med menjavo zob.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za obdobje menjave zob: Primerna za mlečne in nove stalne zobe otrok med 6. in 13. letom.
  • Krepilna formula: Vsebuje 1450 ppm fluorida za krepitev zobne sklenine in večjo odpornost zob.
  • Učinkovita zaščita: Ob uporabi dvakrat dnevno podpira zaščito pred kariesom.
  • Brez dodatkov: Formulirana povsem brez umetnih arom.

Št. izd.: MUE-60000000204367
Vsebina: 75 ml
EAN: 5054563193414
Št.-Proizvajalca: 60000000204367
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Alumina, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Steviolglycoside, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Junior zobna pasta