Odol Extreme Clean zobna pasta za globinsko čiščenje, 75 ml

Učinkovito globinsko čiščenje in svež občutek v ustih

Novosti!

€ 4,99

(€ 66,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno nego zob
  • z globinsko čistilnimi Micro-Crystals
  • doseže težko dostopna mesta

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol Extreme Clean zobna pasta za globinsko čiščenje, 75 ml € 4,99 (€ 66,53 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Extreme Clean Tiefenreinigung zobna pasta znamke Odol je zasnovana za vsakodnevno nego zob ter poskrbi za čist in svež občutek v ustih. Formula z globinsko čistilnimi Micro-Crystals zagotavlja intenzivno čiščenje celotne ustne votline.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula za globinsko čiščenje: Z Micro-Crystals, ki dosežejo tudi težko dostopna mesta v ustih in medzobne prostore.
  • Močno čiščenje: Zagotavlja 2x močnejše čiščenje v primerjavi z zobno pasto Odol-med3 Original.
  • Zaščita pred kariesom: Vsebuje natrijev fluorid za zaščito pred kariesom.
  • Občutek svežine: Pusti čist in svež občutek v ustni votlini.

Št. izd.: MUE-60000000202792
Vsebina: 75 ml
EAN: 5054563085917
Št.-Proizvajalca: 60000000202792
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Peg-6, Alumina, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Sodium Hydroxyde, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol Extreme Clean zobna pasta za globinsko čiščenje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder