Odol All-in-One Atemfrische zobna pasta, 75 ml

Celovita zaščita in svež dah za vsakodnevno ustno higieno

Novosti!

€ 4,19

(€ 55,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vso družino
  • intenziven okus mete in svežina
  • zaščita zob in dlesni

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Odol All-in-One Atemfrische zobna pasta, 75 ml € 4,19 (€ 55,87 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 11,68
Opis

All-in-One Atemfrische zobna pasta znamke Odol zagotavlja celovito zaščito zob in dlesni ter je idealna za vsakodnevno ustno higieno vse družine. Ob vsaki uporabi poskrbi za občutek čistosti v ustni votlini in svež zadah.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Celovita zaščita: Ščiti zobe in dlesni ter pomaga varovati pred posledicami sladkornih kislin in kariesom.
  • Močni zobje: Podpira ohranjanje močnih zob in njihove naravne beline s čiščenjem zobnih površin.
  • Intenzivna svežina: Intenziven okus mete poskrbi za svež občutek v ustih.
  • Vsebnost fluorida: Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F-).
  • Embalaža za recikliranje: Tuba in kartonska embalaža sta primerni za recikliranje.

Št. izd.: MUE-60000000206277
Vsebina: 75 ml
EAN: 5054563209177
Št.-Proizvajalca: 60000000206277
Blagovne znamke: Odol
Sestavine (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Peg-6, Sodium Lauryl Sulphate, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Citrate, Sodium Fluoride[1], Zinc Chloride, Sodium Saccharin, Alumina, Carrageenan, Limonene, CI 73360, CI 74260, CI 74160

  1. Vsebuje natrijev fluorid (1450 ppm F).
Pravne informacije
Proizvajalec: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Nemčija, de.gsk.com/de-de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Odol All-in-One Atemfrische zobna pasta

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder