Nom Milo za britje Aloe Vera, 65 g

Bogata pena za pripravo na temeljito mokro britje

Novosti!

€ 6,49

(€ 99,85 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 65 g

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moško kožo
  • z aloe vero
  • olajša drsenje rezila

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Nom Milo za britje Aloe Vera, 65 g € 6,49 (€ 99,85 / kg)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 12,88
Opis

Milo za britje z aloe vero znamke Nom optimalno pripravi moško kožo na mokro britje. Formula z aloe vero zmehča dlake brade in poskrbi za prijeten občutek na koži med britjem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za moško kožo: Posebej prilagojeno potrebam moške kože.
  • Formula za lažje drsenje: Zmehča dlake brade in olajša drsenje rezila.
  • Kremna pena: Omogoča pripravo bogate pene neposredno v posodici.
  • Prijeten občutek na koži: Med britjem in po njem pusti negovan občutek.
  • Praktična embalaža: Dobavljeno v kovinski posodici z možnostjo ponovnega zapiranja.

Št. izd.: MUE-RS-2
Vsebina: 65 g
EAN: 4028982022267
Št.-Proizvajalca: RS 2
Blagovne znamke: Nom
Uporaba: Kožo najprej navlažite z vodo. Nato nanesite majhno količino izdelka na kožo. Po britju temeljito sperite ostanke.
Sestavine (INCI)

Potassium Palmitate, Sodium Palmate, Potassium Stearate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Aqua, Palm Kernel Acid, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate

Pravne informacije
Proizvajalec: Hans-Jürgen Müller GmbH&Co. KG, Hauptstr. 18, 08328, Stützengrün, Nemčija, info@muehle-shaving.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Nom Milo za britje Aloe Vera

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder