NIVEA Vital BB obarvana dnevna nega SPF15, 50 ml

Enakomeren videz in prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 17,99

(€ 359,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo
  • lahka prekrivnost in SPF 15
  • z jojobinim oljem in karitejevim maslom

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Cellular Luminous 630 intenzivni serum proti pigmentnim madežem, 30 ml

NIVEA Vital BB obarvana dnevna nega SPF15, 50 ml € 17,99 (€ 359,80 / l)
NIVEA Cellular Luminous 630 intenzivni serum proti pigmentnim madežem, 30 ml € 28,99 (€ 966,33 / l)
Skupna cena: € 46,98
Opis

Vital BB obarvana dnevna nega SPF15 znamke NIVEA je nega, posebej prilagojena potrebam zrele kože. Poskrbi za enakomernejši videz kože in pusti prijeten občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za zrelo kožo: Posebej prilagojena potrebam zrele kože.
  • Enakomernejši videz kože: Mineralni barvni pigmenti zagotavljajo rahlo prekrivnost ter optično prekrijejo manjše nepravilnosti in rdečico.
  • Zaščitni faktor SPF 15: Ščiti kožo pred znaki staranja zaradi sončne svetlobe.
  • Negovalna formula: Vsebuje jojobino olje in karitejevo maslo za negovan videz.

Navodilo za uporabo: Vsak dan po čiščenju nežno vmasirajte z majhnimi krožnimi gibi. Pri tem se izogibajte predelu okoli oči.


Št. izd.: MUE-89610-01000-26
Vsebina: 50 ml
EAN: 4006000208671
Št.-Proizvajalca: 89610-01000-26
Blagovne znamke: NIVEA
Tip kože: za vsak tip kože
Pravne informacije
Proizvajalec: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Nemčija, www.beiersdorf.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek NIVEA Vital BB obarvana dnevna nega SPF15