NIVEA Intimo losjon za intimno umivanje Sensitive, 250 ml

Blago čiščenje in svežina za vsakodnevno nego

Novosti!

€ 4,99

(€ 19,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za občutljiv intimni predel
  • z mlečno kislino, kamilico in pantenolom
  • formula brez mila za vsak dan

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA In-Dusch Body Milk, 400 ml

NIVEA Intimo losjon za intimno umivanje Sensitive, 250 ml € 4,99 (€ 19,96 / l)
NIVEA In-Dusch Body Milk, 400 ml € 6,09 (€ 15,23 / l)
Skupna cena: € 11,08
Opis

Intimo Waschlotion Sensitive znamke NIVEA nudi blago čiščenje občutljivega zunanjega intimnega predela in poskrbi za prijeten občutek svežine. Nežna formula je primerna za vsakodnevno uporabo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežna formula: Sestava brez mila z mlečno kislino, izvlečkom kamilice in pantenolom.
  • Optimalno prilagojeno: Ustreza pH-vrednosti intimnega predela.
  • Nežna nega: Posebej zasnovana za vsakodnevno čiščenje občutljivega intimnega predela.

Št. izd.: MUE-82170-01000-54
Vsebina: 250 ml
EAN: 4006000220710
Št.-Proizvajalca: 82170-01000-54
Blagovne znamke: NIVEA
Pravne informacije
Proizvajalec: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Nemčija, www.beiersdorf.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek NIVEA Intimo losjon za intimno umivanje Sensitive