Lumene Nordic Hydra [Lähde] Water Gel, 50 ml

Osvežujoča nega za uravnotežen občutek na koži

Novosti!

€ 23,99

(€ 479,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno do mastno kožo
  • lahka in hitro vpojna tekstura
  • vlaži do 72 ur

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Water Gel, 50 ml € 23,99 (€ 479,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 31,48
Opis

Nordic Hydra [Lähde] Water Gel znamke Lumene je osvežujoča gel krema na vodni osnovi za normalno do mastno kožo. Lahka tekstura se hitro vpije in poskrbi za prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za normalno do mastno kožo: posebej prilagojen potrebam normalne do mastne kože.
  • Dolgotrajno vlaženje: zagotavlja dolgotrajen vlažilni učinek.
  • Nadzor sijaja: pomaga uravnavati videz sijaja na obrazu.
  • Lahka formula: hitro se vpije in ima nekomedogeno teksturo.
  • Izbrane sestavine: vsebuje hialuronsko kislino, izvleček nordijskih brezovih listov in nordijski ovseni ksilitol.

Št. izd.: MUE-84897
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600848977
Št.-Proizvajalca: 84897
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra [Lähde] Water Gel