Lumene Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum, 30 ml

Vsakodnevna dodatna nega za prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 27,99

(€ 933,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z bio brezovim sokom in hialuronsko kislino
  • veganska formula z lahko teksturo

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum, 30 ml € 27,99 (€ 933,00 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 50,98
Opis

Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum znamke Lumene je posebna nega za obraz in vrat, primerna za vsakodnevno uporabo pri vseh tipih kože. Lahka tekstura poskrbi za negovan občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: zagotavlja vsakodnevno posebno nego obraza in vratu za vse tipe kože.
  • Negovalna formula: formula z nordijskim ekološkim brezovim sokom in hialuronsko kislino.
  • Veganska sestava: izdelana brez sestavin živalskega izvora.
  • Prijeten občutek: lahka tekstura se hitro vpije in pusti negovan občutek na koži.

Navodila za uporabo: po čiščenju in pred vlažilno nego nanesite na obraz in vrat.


Št. izd.: MUE-84894
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600848946
Št.-Proizvajalca: 84894
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum