Lumene Nordic C [Valo] Glow Renew Night Cream, 50 ml

Negovalna nočna krema za negovan videz

Novosti!

€ 24,49

(€ 489,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z močvirsko robido in vitaminom C
  • veganska formula za obraz in vrat

Pogosto naročeno skupaj z SANS SOUCIS Dnevna nega balzam Herbal Sensitive , 50 ml

Lumene Nordic C [Valo] Glow Renew Night Cream, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
SANS SOUCIS Dnevna nega balzam Herbal Sensitive , 50 ml € 34,99 (€ 699,80 / l)
Skupna cena: € 59,48
Opis

Nordic C [Valo] Glow Renew Night Cream znamke Lumene je nočna nega za vse tipe kože, ki poskrbi za negovan videz. Primerna je za uporabo na obrazu in vratu.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalne sestavine: formula z oljem semen močvirske robide, izvlečkom močvirske robide, vitaminom C (Ascorbyl Tetraisopalmitate) in natrijevim hialuronatom.
  • Veganska formula: vsebuje izključno veganske sestavine.
  • Za vse tipe kože: primerna za uporabo pri vseh tipih kože.

Navodila za uporabo: po čiščenju nanesite na obraz in vrat.


Št. izd.: MUE-85125
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600851250
Št.-Proizvajalca: 85125
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zvečer nanesite na čisto, suho kožo obraza in nežno vmasirajte.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic C [Valo] Glow Renew Night Cream