Lumene Nordic Bloom Bounce Moisturizer, 50 ml

Vidno polnejši videz kože in izboljšana elastičnost

Novosti!

€ 29,99

(€ 599,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • lahka kremno-gel tekstura brez dišav
  • z veganskimi kolagenskimi peptidi

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Lumene Nordic Bloom Bounce Moisturizer, 50 ml € 29,99 (€ 599,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 37,48
Opis

Nordic Bloom Bounce Moisturizer znamke Lumene je lahka dnevna nega za vse tipe kože, ki prispeva k bolj gladkemu in negovanemu videzu kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Polnejši videz: formula prispeva k bolj gladkemu in polnejšemu videzu kože.
  • Izbrane sestavine: vsebuje veganske kolagenske peptide, trojno hialuronsko kislino in izvleček nordijske brusnice.
  • Primerna podlaga: kremno-gelasta tekstura brez dišav zagotavlja vlažilni učinek in pusti gladek zaključek za nanos zaščite pred soncem ali ličil.

Št. izd.: MUE-83675
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600836752
Št.-Proizvajalca: 83675
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Bloom Bounce Moisturizer

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder