Lumene CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20, 3 (30 ml)

Enakomeren ten in zaščita pred UV-žarki

Novosti!

€ 19,99

(€ 666,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: 3

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s nordijsko brusnico
  • srednja prekrivnost in ZF 20

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Lumene CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20, 3 (30 ml) € 19,99 (€ 666,33 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20 znamke Lumene je lahka tekoča podlaga za vse tipe kože, ki poskrbi za enakomeren ten. Enakomerno se razporedi ter s srednjo prekrivnostjo prekrije barvne neenakomernosti in rdečico.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Enakomeren ten: prekrije barvne neenakomernosti in rdečico ter poskrbi za prijeten občutek na koži.
  • Negovalna formula: vsebuje nordijsko brusnico in vlažilno arktično izvirsko vodo.
  • Vgrajeni SPF 20: zagotavlja zaščito pred UVA- in UVB-žarki.
  • Veganska formula: izdelana z vegansko formulo.

Navodila za uporabo: nanesite na obraz s konicami prstov ali čopičem za podlago ter enakomerno razporedite.


Št. izd.: MUE-84853
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600848533
Št.-Proizvajalca: 84853
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Dimethicone, C9-12 Alkane, C13‐15 Alkane, Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylhexyl Triazone, Magnesium Sulphate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Mica, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Phenoxyethanol, Tromethamine, Saccharomyces Ferment, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Silicia, Triethylcitrate, Aluminium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lauroyl Lysine, Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Korektor in podlaga - kateri odtenek mi ustreza?

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20