Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20, Ultra Light (30 ml)

Enakomeren ten in negovalna nega obraza za vsak dan

Novosti!

€ 19,99

(€ 666,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: Ultra Light

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • kremasta in lahka tekstura
  • veganska formula z ZF 20

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20, Ultra Light (30 ml) € 19,99 (€ 666,33 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

CC Color Correcting Cream SPF 20 znamke Lumene je obarvana dnevna krema za vse tipe kože, ki poskrbi za enakomeren ten. Združuje lastnosti podlage z negovalno nego obraza in pusti prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Enakomeren ten: združuje lastnosti podlage z negovalno nego obraza.
  • Vgrajena zaščita: zagotavlja zaščitni faktor SPF 20.
  • Olje semen brusnice: obogatena z negovalnim oljem semen brusnice.
  • Veganska formula: temelji na veganski sestavi.
  • Lahka tekstura: kremasta formula se zlahka razporedi.

Navodila za uporabo: majhno količino razporedite od sredine obraza navzven.


Št. izd.: MUE-83490
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600834901
Št.-Proizvajalca: 83490
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, C13‐15 Alkane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Magnesium Sulphate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Mica, Butylene Glycol, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide (Nano), Dimethicone/Divinyldimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Silicia, Aluminium Hydroxide, Propandiol, Propylene Carbonate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Ethylhexylglycerin, Hydrogen Dimethicone, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydrated Silica, Triethoxycaprylylsilane, Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Korektor in podlaga - kateri odtenek mi ustreza?

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20