Lou de Pré Mystic Dream parfumska voda, 90 ml

Čutno-sladko dišavno doživetje s toplimi notami

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • jantarno-vaniljeva dišava
  • dolgotrajna intenzivnost dišave

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Lou de Pré Mystic Dream parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 38,98
Opis

Mystic Dream parfumska voda znamke Lou de Pré je jantarno-vaniljeva dišava za ženske s čutno-sladkim značajem in sadnimi poudarki.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dolgotrajna intenzivnost: ponuja dolgotrajno dišavno intenzivnost.
  • Zgornja nota: zaznamuje jo aroma konjaka.
  • Srčna nota: razkriva note cimeta, rjavega sladkorja, tobaka in kakava.
  • Osnovna nota: zaokrožena s pralino, vaniljo, sandalovino, tonko in jantarjem.

Št. izd.: MUE-64582
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719645829
Št.-Proizvajalca: 64582
Blagovne znamke: Lou de Pré

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Mystic Dream parfumska voda