Lou de Pré Men Midnight Desert parfumska voda, 90 ml

Aromatično dišavno doživetje z začimbnimi in lesnimi notami

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • aromatična fougère nota
  • izrazita intenzivnost dišave

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Lou de Pré Men Midnight Desert parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 27,98
Opis

Men Midnight Desert parfumska voda znamke Lou de Pré je moška dišava z aromatično fougère noto in izrazitim dišavnim značajem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Zgornja nota: začimbni ingver, jabolko in bergamotka odprejo dišavno kompozicijo.
  • Srčna nota: brinove jagode, geranija in muškatna kadulja tvorijo srce kompozicije.
  • Osnovna nota: olibanum, vetiver, tonka, jantarjev les in cedrovina poskrbijo za zaokrožen zaključek.
  • Dišavni značaj: odlikujeta jo aromatična fougère nota in izrazita intenzivnost.

Št. izd.: MUE-64584
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719645843
Št.-Proizvajalca: 64584
Blagovne znamke: Lou de Pré

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Men Midnight Desert parfumska voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder