Lou de Pré Men Golden Safran parfumska voda, 90 ml

Aromatična dišavna kompozicija z začimbnimi in lesnimi notami

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • lesno-aromatična dišava
  • dolgotrajne osnovne note

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Lou de Pré Men Golden Safran parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 27,98
Opis

Men Golden Safran parfumska voda znamke Lou de Pré je lesno-aromatična dišavna kompozicija za moške. Združuje začimbne in lesne note v izrazito dišavno celoto.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Lesno-aromatična dišava: ponuja kompozicijo začimbnih in lesnih not.
  • Večplastne dišavne note: združuje zgornjo noto živahne grenivke in začimbnega cimeta s srčno noto sivke in muškatnega oreščka.
  • Dolgotrajna osnovna nota: temelji na zemeljskem pačuliju, dimnem vetiverju, hrastovem mahu in toplem labdanumu.
  • Privlačna zasnova: v temno modri steklenički z zlatimi poudarki.

Št. izd.: MUE-64585
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719645850
Št.-Proizvajalca: 64585
Blagovne znamke: Lou de Pré

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Men Golden Safran parfumska voda