L'ORÉAL PARIS Elnett lak za lase za volumen z zelo močnim utrjevanjem, 300 ml

Zanesljiva obstojnost in polnost brez obtežitve

€ 5,57 € 6,19 -10%

(€ 18,57 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za tanke lase
  • zelo močna obstojnost in polnost
  • brez silikonov in preprosto izkrtačevanje

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Elvital balzam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elnett lak za lase za volumen z zelo močnim utrjevanjem, 300 ml € 5,57 (€ 18,57 / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital balzam Öl Magique Coco, 250 ml € 5,30 (€ 21,20 / l)
Skupna cena: € 10,87
Opis

Elnett lak za lase za volumen z zelo močnim utrjevanjem znamke L'ORÉAL PARIS je lak za tanke lase, ki koreninam daje polnejši videz. Zanesljivo fiksira vašo pričesko, ne da bi lase obtežil.

Vse prednosti na kratko:

  • Viden volumen: Tankim lasem in koreninam daje polnejši videz.
  • Močno utrjevanje: Nudi zelo močno obstojnost za dolgotrajne pričeske in ohranja gibljivost las.
  • Lahka nega: Formula je brez silikonov, pomaga obvladovati krepavost in se preprosto izčeše.
  • Natančna porazdelitev: Izjemno fina meglica omogoča enakomeren nanos brez vidnih ostankov.

Št. izd.: MUE-A7228516
Vsebina: 300 ml
EAN: 3600521575543
Št.-Proizvajalca: A7228516
Blagovne znamke: L'ORÉAL PARIS
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Lak enakomerno razpršite na oblikovane lase z razdalje približno 30 cm.
Sestavine (INCI)

Alcohol Denat, Dimethyl Ether, Va/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Ascorbic Acid, Aminomethyl Propanol, Parfum

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Nemčija, www.loreal.com/de-at/austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek L'ORÉAL PARIS Elnett lak za lase za volumen z zelo močnim utrjevanjem