Listerine Ustna voda Total Care za zaščito zob, 500 ml

Celovita nega za močne zobe in svež dah

Novosti!

€ 5,99

(€ 11,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno nego zob in ust
  • s fluoridom in cinkovim kloridom
  • zaščita pred zobnim kamnom in zobnimi oblogami

Pogosto naročeno skupaj z blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml

Listerine Ustna voda Total Care za zaščito zob, 500 ml € 5,99 (€ 11,98 / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Skupna cena: € 8,68
Opis

Ustna voda Total Care za zaščito zob znamke Listerine je dopolnilo vsakodnevni negi zob in ust ter poskrbi za občutek čistih ust. Formula podpira vsakodnevno ustno higieno in doseže tudi težje dostopna mesta.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula 6 v 1: zagotavlja celovito nego zob in ustne votline.
  • Nega proti zobnemu kamnu: vsebuje cinkov klorid in pomaga omejevati nastajanje zobnega kamna.
  • Zmanjševanje zobnih oblog: pomaga zmanjševati zobne obloge.
  • Svež dah: temelji na eteričnih oljih, kot so evkaliptol, timol in mentol, ter poskrbi za dolgotrajen občutek svežega daha.
  • Naravna belina: pomaga ohranjati naravno belino zob.

Št. izd.: MUE-901835
Vsebina: 500 ml
EAN: 3574661731001
Št.-Proizvajalca: 901835
Blagovne znamke: Listerine
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Listerine Ustna voda Total Care za zaščito zob

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder