Listerine Ustna voda Total Care za zaščito zob Multipack, 3 l

Zanesljiva podpora vsakodnevni ustni higieni in negi

Novosti!

€ 38,99

(€ 13,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 3 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • dopolnitev ščetkanja zob
  • formula s fluoridom in olji
  • doseže težko dostopna mesta

Pogosto naročeno skupaj z blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml

Listerine Ustna voda Total Care za zaščito zob Multipack, 3 l € 38,99 (€ 13,00 / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Skupna cena: € 41,68
Opis

Ustna voda Total Care za zaščito zob Multipack znamke Listerine je praktično dopolnilo vsakodnevnemu ščetkanju zob in podpira vsakodnevno ustno higieno. Doseže tudi težje dostopna mesta ter poskrbi za občutek čistih in svežih ust.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dopolnilo ustni negi: podpira vsakodnevno ustno higieno in pusti prijeten okus.
  • Izbrana formula: vsebuje fluorid, cink in eterična olja.
  • Celovit doseg: doseže tudi težje dostopna mesta v ustni votlini.
  • Recikliran material: plastenka je izdelana iz 50 % reciklirane plastike.
  • Embalaža za recikliranje: plastenka je 100 % primerna za recikliranje (razen varnostnega pečata).

Št. izd.: MUE-903010
Vsebina: 3 l
EAN: 3574661757575
Št.-Proizvajalca: 903010
Blagovne znamke: Listerine
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Listerine Ustna voda Total Care za zaščito zob Multipack