Listerine Ustna voda Cool Mint Mild, 500 ml

Prijetna ustna voda za svež dah in občutek čistih ust

Novosti!

€ 4,69

(€ 9,38 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • dopolnitev ščetkanja zob
  • blag okus mete
  • formula brez alkohola

Pogosto naročeno skupaj z blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml

Listerine Ustna voda Cool Mint Mild, 500 ml € 4,69 (€ 9,38 / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Skupna cena: € 7,38
Opis

Ustna voda Cool Mint Mild znamke Listerine je ustna voda brez alkohola, ki dopolnjuje vsakodnevno nego zob. Doseže tudi težje dostopna mesta v ustih ter poskrbi za občutek čistih ust in svežega daha.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula brez alkohola: z blagim okusom mete.
  • Celovita nega: doseže težje dostopna mesta v ustih in prispeva k negovanemu videzu zob in dlesni.
  • S fluoridom: natrijev fluorid pomaga ohranjati zobno sklenino.
  • Izbrane sestavine: vsebuje eterična olja, kot so evkaliptol, timol in mentol.
  • Primerno dopolnilo: primerna kot dodatek vsakodnevnemu ščetkanju zob.

Št. izd.: MUE-901845
Vsebina: 500 ml
EAN: 3574661731100
Št.-Proizvajalca: 901845
Blagovne znamke: Listerine
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Listerine Ustna voda Cool Mint Mild

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder