Listerine Otroška ustna voda Smart Kidz z okusom jagode, 500 ml

Dopolnilna ustna nega za vidno čiščenje ustne votline

Novosti!

€ 6,29

(€ 12,58 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za otroke od 6. leta
  • blag okus jagodičevja
  • brez alkohola in sladkorja

Pogosto naročeno skupaj z blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml

Listerine Otroška ustna voda Smart Kidz z okusom jagode, 500 ml € 6,29 (€ 12,58 / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Skupna cena: € 8,98
Opis

Otroška ustna voda Smart Kidz z okusom jagode znamke Listerine je bila posebej razvita za otroke od 6. leta starosti in dopolnjuje vsakodnevno ščetkanje zob. Očisti celotno ustno votlino in doseže tudi težje dostopna mesta.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vidno čiščenje: obarva preostale delce hrane in jih naredi vidne.
  • Formula s fluoridom: vsebuje fluorid za nego zobne sklenine.
  • Blaga formula: izdelana brez alkohola in sladkorja, z blagim okusom jagodičevja.
  • Varna uporaba: opremljena z za otroke varnim zapiralom.

Št. izd.: MUE-902383
Vsebina: 500 ml
EAN: 3574661747200
Št.-Proizvajalca: 902383
Blagovne znamke: Listerine
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Listerine Otroška ustna voda Smart Kidz z okusom jagode

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder