LAVOZON After Sun nega za ustnice, 10 ml

Negovalna nega ustnic po sončenju

€ 1,39 € 1,59 -13%

(€ 139,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 ml

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s karitejevim maslom, oljem grozdnih pešk in vitaminom E
  • svež vonj kumare in preprost nanos

Pogosto naročeno skupaj z essence Juicy Bomb glossy butter balm, 06 - Wake me Up Before You Coco (2,50 g)

LAVOZON After Sun nega za ustnice, 10 ml € 1,39 (€ 139,00 / l)
essence Juicy Bomb glossy butter balm, 06 - Wake me Up Before You Coco (2,50 g) € 2,47 (€ 988,00 / kg)
Skupna cena: € 3,86
Opis

After Sun nega za ustnice znamke LAVOZON je negovalni izdelek za ustnice za vse tipe kože, posebej razvit za uporabo po izpostavljanju soncu. Ustnice neguje z izbranimi sestavinami in jim podari negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: vsebuje karitejevo maslo, olje grozdnih pešk in vitamin E za nego ustnic po izpostavljanju soncu.
  • Svež vonj: ob nanosu pusti prijeten vonj po kumari.
  • Enostavna uporaba: zlahka se nanaša in na ustnicah pusti prijeten občutek.

Št. izd.: MUE-AFTERSUNTUBE
Vsebina: 10 ml
EAN: 2200302356494
Št.-Proizvajalca: AFTERSUNTUBE
Blagovne znamke: LAVOZON
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Ricinoleate, Tocopherylacetat, Helianthus Annus Seed Cera, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aloe Barbadensis Leaf, Aqua, Bisabolol, Dimethyl Phenethyl Acetate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Parfum, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Vitis Vinifera Seed Oil

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Lipomaidsan Cosmetic Production GmbH, Trifthofstraße 57, 82362, Weilheim, Nemčija, www.lipomaidsan.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek LAVOZON After Sun nega za ustnice