lavera Tonik za lasišče proti prhljaju, 125 ml

Ciljno usmerjena zaščita proti prhljaju

€ 9,99

(€ 79,92 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 125 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za lase s prhljajem
  • s crinipanom® in pantenolom
  • vsakodnevna, enostavna uporaba

Pogosto naročeno skupaj z RAUSCH Šampon za nego s švicarskimi zelišči, 200 ml

lavera Tonik za lasišče proti prhljaju, 125 ml € 9,99 (€ 79,92 / l)
RAUSCH Šampon za nego s švicarskimi zelišči, 200 ml € 14,79 (€ 73,95 / l)
Skupna cena: € 24,78
Opis

Ta tonik za lasišče uporablja kombinacijo Crinipana® in pantenola za neposredno nego lasišča, nagnjenega k prhljaju in občutljivega lasišča. Lahka formula ostane na koži, da opazno pomiri srbenje in spodbuja naravno ravnovesje. Še posebej je primeren za luskaste lase in nudi nežno podporo lasišču.

Uporaba:
Nanesite vsak dan neposredno na lasišče in nežno vmasirajte. Ne izpirajte.

Št. izd.: XEC-LA-116370
Vsebina: 125 ml
EAN: 4021457667062
Št.-Proizvajalca: 116370
Blagovne znamke: lavera
Dišavne note: sveže
Tip las: lasje s prhljajem
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: parabenov, silikonov, sintetičnih dišav, sintetičnih barvil, sintetičnih konzervansov
Certifikati: Vegan, ECOCERT
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol Denat[3], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Triethylcitrate, Glycerin, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[2], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[2], Propanediol Caprylate, Panthenol, Lactic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Hydroxyde, Parfum[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Limonene[1], Linalyl Acetate[1], Linalool[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Pinene[1], Citronellol[1], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[1], Camphor[1], Beta-Caryophyllene[1], Citral[1], Terpineol[1], Geranyl Acetate[1], Alpha-Terpinene[1], Terpinolene[1], Carvone[1], Geraniol[1]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. izdelano iz ekoloških sestavin
Pravne informacije
Proizvajalec: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemčija, www.lavera.de/impressum

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek lavera Tonik za lasišče proti prhljaju

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder