Lab System Poživljajoči serum za lasišče s kofeinom, 100 ml

Za boljši oprijem in večjo odpornost

Novosti!

€ 9,99

(€ 99,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za tanke in redkejše lase
  • krepi za boljši oprijem
  • podpira nego lasnih mešičkov in korenin

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Lab System Poživljajoči serum za lasišče s kofeinom, 100 ml € 9,99 (€ 99,90 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 25,78
Opis

Aktivacijski serum za lasišče s kofeinom znamke Lab System je namenjen negi tankih las in las, ki postajajo redkejši, ter jim daje bolj oprijemljiv in odpornejši občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Ciljna nega: Tankim lasem in lasem, ki postajajo redkejši, daje bolj oprijemljiv in odpornejši občutek.
  • Nega lasišča: Podpira nego lasnih mešičkov.
  • Nega korenin: Podpira nego lasnih korenin.

Št. izd.: MUE-21920
Vsebina: 100 ml
EAN: 2200307299192
Št.-Proizvajalca: 21920
Blagovne znamke: Lab System
Tip las: izpadajoči lasje, tanki lasje
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lab System Poživljajoči serum za lasišče s kofeinom

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder