Lab System PlexFormel obnovitveni balzam, 200 ml

Negovalni balzam za lažje razčesavanje in mehak sijaj

Novosti!

€ 6,99

(€ 34,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane in obdelane lase
  • zgladi površino las in jim daje sijaj
  • formula brez silikonov in veganska

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Lab System PlexFormel obnovitveni balzam, 200 ml € 6,99 (€ 34,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 22,78
Opis

Obnovitveni balzam PlexFormel znamke Lab System je tekoči Conditioner za poškodovane, lomljive, barvane in kemično obdelane lase. Zgladi površino las ter jim podari negovan videz in lep sijaj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Gladilna nega: Zgladi površino las in občutno olajša razčesavanje.
  • Negovalna formula: Z esencami kalaharske melone, črnega ovsa, morskega ohrovta in lecitinom.
  • Brez silikonov in vegansko: Formula brez silikonov z veganskimi sestavinami.
  • Kremna tekstura: Kremna tekstura omogoča optimalen nanos.

Navodilo za uporabo: Vtrite v dolžine in konice mokrih las, pustite delovati 2 do 5 minut in nato temeljito sperite.


Št. izd.: MUE-21880
Vsebina: 200 ml
EAN: 2200307299338
Št.-Proizvajalca: 21880
Blagovne znamke: Lab System
Tip las: krhki lasje, barvani lasje, vsi tipi las
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lab System PlexFormel obnovitveni balzam

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder