House of Ida Warg Beauty Volume Shampoo, 250 ml

Za občuten volumen in sijaj z vitaminom B5

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za lase
  • z vitaminom B5, neguje in ščiti
  • daje volumen, sijaj in ima vegansko formulo

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Volume Shampoo, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Šampon Volume znamke House of Ida Warg Beauty neguje in ščiti lase ter jim podari polnost in sijaj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: Vsebuje vitamin B5 za nego in zaščito las.
  • Polnost in sijaj: Lasem podari opazen volumen in sijoč zaključek.
  • Prijeten vonj: Diši po jagodi, bergamotki, pomarančnem cvetu in cedri.
  • Veganska formula: Šampon je 100 % veganski.

Št. izd.: MUE-23006
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775095
Št.-Proizvajalca: 23006
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: ravni lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Volume Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder