House of Ida Warg Beauty Silver Conditioner, 250 ml

Učinkovita nega in nevtralizacija rumenih odtenkov

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za blond lase
  • sladkast vonj lubenice
  • nevtralizira rumene in tople barvne odtenke

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Silver Conditioner, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 28,78
Opis

Balzam Silver znamke House of Ida Warg Beauty je negovalni balzam za blond lase, ki pomaga nevtralizirati neželene rumene odtenke. Veganska formula vlažilno neguje ter podpira moč in negovan videz krhkih in poškodovanih las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Korekcija barve: Vijolični pigmenti nevtralizirajo rumene in tople odtenke v blond laseh.
  • Krepilna nega: Formula s pšeničnimi beljakovinami vlažilno neguje ter podpira moč poškodovanih in krhkih las.
  • Prijeten vonj: Pusti sladek vonj po poletni lubenici.

Št. izd.: MUE-23013
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775170
Št.-Proizvajalca: 23013
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Barve za lase: Blond
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Silver Conditioner