House of Ida Warg Beauty Repair & Shine Hair Oil, 50 ml

Lahkotna nega za gladke in sijoče lase

Novosti!

€ 14,99

(€ 299,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s skvalanom in avokadovim oljem
  • zmanjšuje videz krepastih las in daje sijaj

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair & Shine Hair Oil, 50 ml € 14,99 (€ 299,80 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 30,78
Opis

Olje za lase Repair & Shine znamke House of Ida Warg Beauty je primerno za vse tipe las ter jim podari gladkost in sijaj. Formula s skvalanom in avokadovim oljem zagotavlja lahkotno nego, podpira moč poškodovanih las in pomaga zmanjšati cepljenje konic.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Lahkotna nega: Las ne obteži in ne pušča mastnega občutka.
  • Dragocene sestavine: Formula vsebuje skvalan in hitro vpojno avokadovo olje.
  • Učinek proti krepavosti: Pomaga zmanjšati krepavost in lomljenje las.

Navodilo za uporabo: Nanesite od dolžin do konic.


Št. izd.: MUE-23175
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600231755
Št.-Proizvajalca: 23175
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: poškodovani lasje
Uporaba: Na konice prstov nanesite olje za lase in potegnite skozi posamezne pramene las. Namesto prstov lahko uporabite tudi lesen glavnik.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Repair & Shine Hair Oil

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder