House of Ida Warg Beauty Repair Shampoo, 250 ml

Obnovitveno čiščenje las in zaščita za naravno moč

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in poškodovane lase
  • z izvlečki alg in cvetlično dišavo
  • obnovitvena in krepilna nega

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair Shampoo, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Šampon Repair znamke House of Ida Warg Beauty je bil razvit za suhe in poškodovane lase. Lase neguje, podpira njihovo moč in jim podari negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: Intenzivno neguje lase ter podpira njihovo moč in negovan videz.
  • Bogata tekstura: Formula z izvlečki alg zagotavlja bogato nego.
  • Svež vonj: Pusti cvetlični vonj z notami pačulija in frezije.
  • Veganska formula: Temelji na povsem rastlinski formuli.

Št. izd.: MUE-23008
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775118
Št.-Proizvajalca: 23008
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: poškodovani lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Repair Shampoo