House of Ida Warg Beauty Repair Conditioner, 250 ml

Intenzivna zaščita in nega za okrepljene lase

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in poškodovane lase
  • cvetličen in svež vonj
  • obnovitvena nega in veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair Conditioner, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 28,78
Opis

Balzam Repair znamke House of Ida Warg Beauty je bil posebej razvit za suhe in poškodovane lase. Negovalni balzam intenzivno neguje lase ter podpira njihovo moč, prožnost in negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: Intenzivno neguje lase in podpira njihovo strukturo.
  • Z izvlečki alg: Zagotavlja bogato nego za suhe lase.
  • Cvetlični vonj: Pusti svež vonj z notami pačulija in frezije.
  • Veganski izdelek: Popolnoma brez sestavin živalskega izvora.

Št. izd.: MUE-23009
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775125
Št.-Proizvajalca: 23009
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: poškodovani lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Repair Conditioner

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder