House of Ida Warg Beauty Plumping Conditioner, 250 ml

Balzam za polnost, gostejši videz in več volumna

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za tanke in redke lase
  • s pšeničnimi proteini in peptidi
  • zagotavlja globinsko vlaženje las

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Plumping Conditioner, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 28,78
Opis

Balzam Plumping znamke House of Ida Warg Beauty je negovalni balzam, ki lasem podari dodaten volumen, polnost in gostejši videz. Njegova formula poskrbi za prijetno poln občutek las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Več volumna: Lasem podari opazno polnost in gostejši videz.
  • Intenzivna nega: Vsebuje hidrolizirane pšenične beljakovine, ki pomagajo zadrževati vlago v lasnem vlaknu.
  • S peptidi: Poskrbi za polnejši občutek las.

Št. izd.: MUE-23036
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775507
Št.-Proizvajalca: 23036
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: tanki lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Plumping Conditioner